+37061466683

Home » Pagrindinis

Pagrindinis

Visi, kurie gyvena nuosavame name ar kotedže, turi kaimo turizmo sodybą ar pakelės kavinę, ir kam “nepasisekė” prisijungti prie centralizuotų tinklų, turėjo įsirengti vietinę nuotekų valymo sistemą. Turbūt 90% Lietuvoj montuojamų valymo įrenginių komplektuojami su ORAPŪTE. Ir kas svarbiausia – ta ORAPŪTĖ kažkada ima ir sugenda. Dažniausiai tai yra „Secoh“ gamybos orapūtės ir jas galima suremontuoti !!! O jei remontuoti neįmanoma arba remonto kaina labia didelė, visada nusipirksite naują kokybišką SECOH orapūtę.

Orapūčių SECOH privalumai
– tvirtas aliuminio korpusas;
– dirba tyliai;
– apsauga nuo perkaitimo ir automatinis stabdis;
– apie gedimą perspėjanti lemputė;
– atsarginės dalys, garantinis ir pogarantinis remontas;
– 24 mėn. garantija.

  • Apsauga nuo perkaitimo suveikia, kai apvijų temperatūra pasiekia pavojingą ribą  – 130oC. Kai ritė atvėsta iki 80oC, „Secoh“ orapūtė vėl pradeda automatiškai veikti.
  • Secoh EL-S ir JDK (išskyrus JDK-20, JDK-30, JDK-40, JDK-50) modeliai gaminami su apsauginiu stabdžiu, kuris suveikia, kai suplyšta arba labai išsitampo guminė membrana. Jį sudaro mažas jungiklis su elektros kontaktais, kuris išjungia orapūtę. Taip nuo sugadinimo apsaugomos kitos detalės.
  • Secoh EL-S ir JDK (išskyrus JDK-20, JDK-30, JDK-40, JDK-50) modeliai gaminami su gedimą signalizuojančia lempute. Ši lemputė užsidega esant  membranos arba automatinio stabdžio gedimui. Užsidegus šiai lemputei atjunkite orapūtę nuo elektros tinklo.

Comments are closed.